סדנאות
  פעילות ילדים ונוער
  טורים אישיים
  מאמרים
  הודעות לעיתונות
  פרסים ותערוכות
  ספרים חדשים
  לזכרם

לקסיקון הסופרים

  אודות הלקסיקון
  דבר העורך
  אלפון
  חיפוש

מאזניים

  דבר העורך
  אודות מאזנים
  טופס הרשמה
  גיליונות מאזנים

חברים

  תנאי קבלת חברים
  תהליך ההרשמה
  טופס הרשמה
  זכויות חברים
  תעריפון מומלץ
  חדשות באגודה
  דרושים
סניפים
  סניף חיפה והצפון
 

ואלה רשימת בני הנוער שזכו בתחרות הכתיבה הארצית     >>

תאריך : 11/05/2015
מאת : מאת צוות חדשות אתר אגודת הסופרים

 

ואלה רשימת בני הנוער שזכו בתחרות הכתיבה הארצית לנוער ע"ש הוריי חיים ושושנה מליק

1.אור ברוך צ'פליק , כיתה ח7. חט"ב המאוחדת דורות בן-גוריון, ראשון לציון.

2.אביב פירסט, כיתה ט, אולפנית ישורון פ"ת.

3.דניאל רוטנר טישלר, כיתה ט, בבית הספר התיכון ע"ש שמעון בן צבי בגבעתיים

4.קורל אוחנה, כיתה ט6 חט"ב זלמן ארן, בית דגן.

5.עדי טל, כיתה ט2, חט"ב היובל, ראש העין.

6.יולי זהבי , כיתה ז חטיבת גוונים ראש העין

7.שירה לשם , כיתה ט3 חט"ב ע"ש קציר בחולון.

8.דנה נתכו, כיתה ט1 חט"ב "אדיגה" כפר קמא.

9.עומר דווידי , כיתה ח' גימנסיה לאמנויות ע"ש הרצוג בחולון.

10. אור יונה, כיתה ט בבי"ס מקיף ט' בראשון לציון .

11. יהלי מיליס, כיתה ט6 חט"ב גוונים בית ספר למנהיגות מעצבת.

12. ליאן שמחה אדרי, כיתה ח' בית ספר "דעת" סעד.

13. מאי סטולוביץ, כיתה ט קריית חינוך ע"ש בן גוריון רופין.

14. דניאל לין , כיתה ט1 גימנסיה הרצליה, תל אביב.

15. ערבה ענבר, כיתה ח2 בי"ס: פלך,ירושלים..

16. עטרה בורוכוב, כיתה ח1 אולפנת בני עקיבא ישורון, פ"ת.

17. ליאור יהל, כיתה ח בית הספר רב תחומי ליידי דייויס עמל תל אביב

18. יובל אליהו, כיתה ט מקיף ד ע"ש זלמן ארן ראשון לציון.

19. מאי שקד, כיתה ח3 חטיבת "היובל" ראש העין.

20. ליהי אשואל, כיתה ט4 חט"ב גוונים בית הספר למנהיגות מעצבת. ראש העין

21. נעמה ברמן, כיתה ח1 אולפנת בני עקיבא ישורון, פ"ת.

22. יובל וילסון, כיתה ח' חט"ב, שרת כפר סבא.

23. בורטוקאן איילאו, כיתה ט7 אולפנת בני עקיבא ישורון, פ"ת.

24. עומר וויס כיתה ז1אולפנת בני עקיבא ישורון, פ"ת.

25. גאיה הדרי, כיתה ח1 תיכון עירוני ה ע"ש ד"ר ש.לוין תל אביב

26. אלי ספיר , כיתה ח1 תיכון עירוני ה ע"ש ד"ר ש.לוין, תל אביב

27. . אילנה אקסלרוד, כיתה ט2 בית הספר "חוות הנוער הציוני", שד' ש"י עגנון ירושלים.

28. גבריאלה חסידי, כיתה ט2 בית הספר "חוות הנוער הציוני", שד' ש"י עגנון ירושלים.

29. נדב לוסטיג, כיתה ח 4 קריית החינוך "אורט יובלי אריאל", אריאל.

30. עומר גולדשטיין, כיתה ח 4 קריית החינוך "אורט יובלי אריאל".אריאל.

31. לילה פארע, כיתה ז4 קרית חינוך עירוני ז' תל אביב-יפו.

32. עומר תמרי, כיתה ט' 5 חט"ב אליאנס , תל אביב

33. טל רון, כיתה ט 6 בית ספר אליאנס, תל אביב.

34. רועי איטם, כיתה ט' 5 בית ספר אליאנס תל אביב.

35. ערן נוביץ,, כיתה ט'6 בית ספר אליאנס תל אביב.

36. מיכל קושמרו, כיתה ט' "בית הספר החדש חולון"(אלון), חולון


הוספת תגובה  הדפסה

 

 
תגובות הגולשים
 
 כל הזכויות שמורות לאגודת הסופרים העברים במדינת ישראל  

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים